Přeskočit na obsah

Neděle 17. března 2024 – 10:30 | Sportovní areál Biskupice

Přípravné utkání | Zima24

KLENOVICE

VS

KOSTELEC „B“

Už tuto neděli nás čeká generálka na jarní část sezóny. Po dvou utkáních na prostějovské umělce se budeme chtít poprat již s přírodní trávou a to na hřišti v Biskupicích. Soupeřem nám bude rezerva Kostelce na Hané, která beze ztráty bodu vévodí okresnímu přeboru Prostějovska. Úvodní hvizd zazní již v 10:30 hodin, budeme rádi, když si najdete cestu a podpoříte nás.

Pro obě mužstva to bude premiéra ve vzájemném měření, v minulosti jsme se utkávali pouze s A týmem, který to dotáhl až do divize a v neděli odehraje své již druhé jarní kolo. Naposledy šlo o přípravné utkání před mistrovskou sezónou v červenci roku 2018. Už tehdy nám i tyto zápasy naznačily, že se celý ročník povede na jedničku. Pohár pro vítěze soutěže, který jsme v červnu o rok později pozvedli, je tím nejlepším důkazem.

Nyní je situace zcela odlišná. Z našeho mužstva si vzájemná měření určitě pamatuje několik borců, z kostelecké rezervy to číslo bude asi přeci jen nižší. Pro obě mužstva jde o poslední zápas před restartem soutěže, kterou mají velmi dobře rozjetou. Naše družina figuruje na druhém místě o bod za první Moštěnicí, rezervě Kostelce se na podzim povedl husarský kousek, když v žádném utkání neztratila ani bod a po zásluze vede tabulku okresního přeboru.

Nepůjde tak vůbec o jednoduché utkání, ale o velmi dobrou přípravu na jaro. Nedá se očekávat, že by se v Biskupicích objevila i nějaká posila z divizního celku, protože v tentýž den odehraje domácí zápas se Vsetínem. To samozřejmě není ani tak podstatné, důležité bude, v jakém složení se na generálku sejde naše ekipa. Ať už tak či onak, rozhodně budeme chtít odehrát pohledné utkání, ve kterém nám jistě půjde o vyzkoušení si různých herních situací, ale hlavně si po závěrečném hvizdu s úsměvem a ve zdraví podat ruce se soupeřem a popřát mu úspěšnou druhou polovinu soutěže.

Poslední vzájemné utkání

21
července
2018

KLENOVICE
0
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ
KOSTELEC
0

Branky Klenovic: Všianský 2x, Rozehnal, Pokorný F.
Trenér: Vladimír Horák

Statistiky

Klenovice

Bilance

7 – 3 – 2

Skóre

29:17

Umístění

3. místo

Kanonýr

Hirsch (6)

Forma

 


ÚJEZDEC

2 – 3 – 7

Bilance

21:44

Skóre

13. místo

Umístění

Perutka (4)

Kanonýr

Forma