Přeskočit na obsah

Neděle 10. března 2024 – 16:00 | Sportovní areál Olympijská, Prostějov

Přípravné utkání | Zima24

KLENOVICE

VS

PLUMLOV

Po dlouhé zimní pauze najednou týden uplyne jako voda, a tak už tuto neděli znovu vyběhneme v dalším přípravném utkání v rámci zimní přípravy. Na prostějovské umělce se utkáme s hráči Plumlova, se kterými se pravidelně potkáváme v předsezónních zápasech. Výkop je stanoven na 16 hodin, budeme rádi, když si najdete cestu a podpoříte nás.

Naposledy jsme se potkali v létě 2022, kdy jsme si připsali jedno z největších vítězství v historii klubu. Nutno však dodat, že Plumlovu chybělo útočné duo Hladký – Fajstl (ten již kope za Kostelec na Hané) a především Dan Simandl, jenž hájí plumlovskou svatyni. Do té se postavil jeden ze tří bratrů Kišků v kádru, Pavel. Jeho bratr Petr v úvodu režíroval hru Plumlova. Než jsme se lépe zformovali, šli hosté do vedení. To však netrvalo dlouho, průnik Všianského skončil nařízenou penaltou. K té se postavila nová akvizice Klenovic Martin Hirsch a zaznamenala svou první branku v modrožlutém dresu. To však nebylo z kopaček přestupu léta všechno. Po půlhodině hry svítil na ukazateli stav 5:1, ke kterému čerstvá posila přispěla rovnou kvartetem přesných zásahů. Tu další přidal snajpr Všianský. Oba týmy přidaly do poločasu ještě po gólu, což se muselo přítomným divákům náramně líbit.

I když už bylo po první pětačtyřicetiminutovce v podstatě rozhodnuto, utkání se jen tak nedohrávalo. Ani Plumlov nesložil zcela zbraně, i když v úvodu druhé půle inkasoval další branky. Těch nakonec padlo celkem 18, z toho hned 13 z našich kopaček. Po utkání tak zavládla v našem táboře zasloužená radost, kterou jsme následně i se svými fanoušky udrželi až do nočních hodin. Soupeř i přes nepříznivou bilanci utkání dohrál se vztyčenou hlavou, za což si zasloužil naše uznání a poděkování.

Jaké bude složení obou kádrů v nedělním utkání se teprve uvidí, absence lze však s jistotou očekávat. To by ale nemělo mít vliv na kvalitní střetnutí, ve kterém se obě strany budou snažit o pohledný fotbal. Stále jsme ve fázi přípravy, a tak se můžeme dočkat i trenérských rošád.

Poslední vzájemné utkání

23
července
2022

KLENOVICE
0
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ
PLUMLOV
0

Branky Klenovic: Hirsch 4x, Všianský a Pytela 3x, Rozehnal, Bridzik, Chlud
Trenér: Vladimír Horák.

Statistiky

Klenovice

Bilance

7 – 3 – 2

Skóre

29:17

Umístění

3. místo

Kanonýr

Hirsch (6)

Forma

 


ÚJEZDEC

2 – 3 – 7

Bilance

21:44

Skóre

13. místo

Umístění

Perutka (4)

Kanonýr

Forma